Шектеу іс-шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 17 шілдедегі "Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінің Қошқар учаскесінде орналасқан "Адамбай" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-21-02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 1-21-06 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7009 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2020 жылғы 16 қазандағы № 2-19/231 ұсынысы негізінде, Қызылтау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінің Қошқар учаскесінде орналасқан "Адамбай" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 17 шілдедегі "Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінің Қошқар учаскесінде орналасқан "Адамбай" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-21-02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6863 болып тіркелген, 2020 жылғы 21 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылтау ауылдық округінің әкімі Ж. Мажитов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района от 17 июля 2020 года № 1-21-02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адамбай" расположенного на участке Кошкар Кызылтауского сельского округа Баянаульского района"
Решение акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 5 ноября 2020 года № 1-21-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 ноября 2020 года № 7009
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Баянаульского района от 16 октября 2020 года № 2-19/231, аким Кызылтауского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Адамбай" расположенного на участке Кошкар Кызылтауского сельского округа Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района от 17 июля 2020 года № 1-21-02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адамбай" расположенного на участке Кошкар Кызылтауского сельского округа Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6863, опубликовано 21 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылтауского сельского округа Ж. Мажитов