Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 3/57 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 6833 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелеріне жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім, 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Г. Базарбаева
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 11
мамырдағы № 3/57 шешіміне
1-қосымша
Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 11
мамырдағы № 3/57 шешіміне
2-қосымша
Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелеріне жер салығы мөлшерлемелері арттыру

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога района Тереңкөл
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 11 мая 2020 года № 3/57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2020 года № 6833.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель района Тереңкөл согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога к базовым ставкам земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель района Тереңкөл согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата района Тереңкөл по аграрным вопросам.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
маслихата района Тереңкөл Г. Базарбаева
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 11 мая 2020 года № 3/57
Проект (схема) зонирования земель района Тереңкөл
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 11 мая 2020 года № 3/57
Повышение ставок земельного налога к базовым ставкам земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель района Тереңкөл