Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 6954 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Тереңкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 қыркүйектегі № 1-13/124 ұсынысы негізінде, Жаңақұрылыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының аумағында жоғары патогенді құс тұмауының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жанақұрылыс ауылдық округінің әкімі К. Абсалямов

Об установлении карантина на территории села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 23 сентября 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2020 года № 6954. Утратило силу решением акима Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 16 ноября 2020 года № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 16.11.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Тереңкөл от 20 сентября 2020 года № 1-13/124, аким Жанакурлысского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением высокопатогенного гриппа птиц установить карантин на территории села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа района Тереңкөл.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакурлысского сельского округа К. Абсалямов