Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі "Аққулы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 199/39 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 276/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6902 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі "Аққулы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 199/39 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6300 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жиеналин
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусинова

О признании утратившим силу решения маслихата района Аққулы от 8 апреля 2019 года № 199/39 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата района Аққулы" и его описание"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 7 августа 2020 года № 276/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2020 года № 6902
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Аққулы от 8 апреля 2019 года № 199/39 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата района Аққулы" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6300, опубликованное 24 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджетной политики, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата района Аққулы К. Жиеналин
Cекретарь маслихата района Аққулы С. Мусинова