Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/401 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қазанда № 1643 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 29 қыркүйегі
№ 3/401
Қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 1 қазандағы № 4/574 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1225 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қарашада "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 1 қазандағы № 4/574 қаулысына өзгерістер енгізу туралы 2017 жылғы 22 маусымдағы № 2/227 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1389 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 мамырдағы № 2/220 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1293 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 мауысымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 мамырдағы № 2/220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы 2017 жылғы 5 шілдедегі № 3/258 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1397 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2020 года № 3/401. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 октября 2020 года № 1643
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление городской мобильности города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
Аким города Алматы
от 29 сентября 2020 года
№ 3/401
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 1 октября 2015 года № 4/574 "Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1225, опубликовано 3 ноября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2. Постановление акимата города Алматы от 22 июня 2017 года № 2/227 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 1 октября 2015 года № 4/574 "Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1389, опубликовано 15 июля 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3. Постановление акимата города Алматы от 23 мая 2016 года № 2/220 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1293, опубликовано 25 июня 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
4. Постановление акимата города Алматы от 5 июля 2017 года № 3/258 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 23 мая 2016 года № 2/220 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1397, опубликовано 29 июля 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

5. Алматы қаласы әкімдігінің "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 мамырдағы № 2/220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадығы 4/491 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1435 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

5. Постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/491 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 23 мая 2016 года № 2/220 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1435, опубликовано 21 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").