2020 - 2021 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 90 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 6240 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 - 2021 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 сәуірі № 90 қаулысына қосымша
2020 - 2021 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орындарының атауы
Мамандық атауы, мамандық коды
Біліктілік атауы, біліктілік коды
Оқыту тілі
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі, күндізгі оқыту нысаны (орын саны)
Оқу жылына мамандықтар бөлінісінде бір студентті оқытуға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен жұмсалатын шығыстың орташа құны (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімшілері
9-сынып базасында
11-сынып базасында
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев атындағы жоғары колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту, 0101000
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту қолданбалы бакалавры, 0101044
орыс
25
336833
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бастауыш білім беру, 0105000
Ағылшынша білімі бар бастауыш білім беру мұғалімі, 0105083
орыс
25
336833
Бастауыш білім беру қолданбалы бакалавры, 0105104
қазақ
25
Негізгі орта білім беру, 0111000
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, 0111013
қазақ
25
336833
Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, 0111023
орыс
25
Шетел тілі пәнінің мұғалімі, 0111083
казақ
25
Негізгі орта білім беру қолданбалы бакалавры, 0111134
орыс
25
Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша), 1304000
Техник-бағдарламашы, 1304043
орыс
25
342580
Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша), 1305000
Техник, 1305033
казақ
25
342580
Жиыны

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 - 2021 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 апреля 2020 года № 6240
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 - 2021 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 90
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 - 2021 учебный год
Название учебных заведений
Наименование специальности, код специальности
Наименование квалификации, код квалификации
Язык обучения
Объем государственного образовательного заказа, очная форма обучения (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение одного студента в разрезе специальности за учебный год, из средств местного бюджета (тенге)
Администраторы бюджетных программ
на базе 9 классов
на базе 11 классов
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Высший колледж имени Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо - Казахстанской области"
Дошкольное воспитание и обучение, 0101000
Прикладной бакалавр дошкольного воспитания и обучения, 0101044
русский
25
336833
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Начальное образование, 0105000
Учитель начального образования со знанием английского языка, 0105083
русский
25
336833
Прикладной бакалавр начального образования
0105104
казахский
25
Основное среднее образование, 0111000
Учитель казахского языка и литературы, 0111013
казахский
25
336833
Учитель русского языка и литературы, 0111023
русский
25
Учитель иностранного языка,
0111083
казахский
25
Прикладной бакалавр основного среднего образования,
0111134
русский
25
Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам), 1304000
Техник-программист, 1304043
русский
25
342580
Информационные системы (по областям применения), 1305000
Техник, 1305033
казахский
25
342580
Итого