Петропавл қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қазандағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 6596 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымша сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихат сессиясының төрағасы Л.Каиржанова
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы А.Бердагулов
Петропавл қаласы мәслихатының 2020 жылғы 16 қазаны № 2 шешіміне
қосымша
Петропавл қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Петропавловска
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 16 октября 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 октября 2020 года № 6596
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Петропавловска согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского
городского маслихата Л.Каиржанова
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата А.Бердагулов
Приложение
к решению Петропавловского
городского маслихата
от 16 октября 2020 года № 2
Проект (схема) зонирования земель города Петропавловска