Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 22-2 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 наурыздағы № 36-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 6082 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 22-2 шешімінің (2018 жылғы 3 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау электрондық түрдегі банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4880 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми жариялануы тиіс және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
XXXVI сессиясының торағасы
В.Заика
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Муканов

О признании утратившим силу решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2018 года № 22-2 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 марта 2020 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 марта 2020 года № 6082
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 10 августа 2018 года № 22-2 (опубликовано 3 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4880).
2. Настоящее решение подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
XXXVI сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
В.Заика
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С.Муканов