Карантин белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 қазандағы № 36 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 6609 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округі әкімінің 07.12.2020 № 41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 қазандағы № 01-10/205 ұсынысы негізінде, Соколов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округінің Соколовка ауылындағы Приишимская көшесіне жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болу жағдайына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Соколов ауылдық округінің әкімі А.Сеитов

Об установлении карантина
Решение акима Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 октября 2020 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 октября 2020 года № 6609. Утратило силу решением акима Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2020 года № 41
Сноска. Утратило силу решением акима Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 07.12.2020 № 41 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 26 октября 2020 года № 01-10/205 аким Соколовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заразной болезни грипп птиц на улицу Приишимская в селе Соколовка Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Соколовского сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области А.Сеитов