Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 6167 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің 11.01.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 41 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышенка ауылы мекенжайы бойынша орналасқан "Возвышенское" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі В. Соколов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 апреля 2020 года № 6167. Утратило силу решением акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 11 января 2021 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 11.01.2021 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 26 февраля 2020 года № 41, аким Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением болезни бруцеллез, среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Возвышенское", расположенного по адресу Северо-Казахстанская область район Магжана Жумабаева село Возвышенка.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение водится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа В.Соколов