"Аудан бюджетінің қаражаты есебінен қамтылатын Тайынша ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 15 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 176 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 6324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан бюджетінің қаражаты есебінен қамтылатын Тайынша ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 15 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2017 жылғы 10 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4062 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 маусымнан бастап, туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі И. Турков

О признании утратившим силу постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 января 2017 года № 15 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения исполнительных органов Тайыншинского района, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 мая 2020 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июня 2020 года № 6324
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения исполнительных органов Тайыншинского района, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания" от 24 января 2017 года № 15 (опубликовано 10 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4062).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2020 года.
Аким района И. Турков