Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 6537 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1-бабы 8) тармағына сәйкес,Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 10 тамыздағы №17-07/195 ұсынысы негізінде, Амангелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің Тілеусай ауылы аумағында ірі қара мал арасындағы бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Амангелді ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 10 шілдедегі №2 (2019 жылғы 19 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5469 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауылдық округінің әкімі С. Курманбаев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 17 сентября 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 сентября 2020 года № 6537
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 10 августа 2020 года № 17-07/195, аким Амангельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области в связи с проведение комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Амангельдинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 10 июля 2019 года №2 (опубликовано 19 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5469).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского сельского округа С. Курманбаев