Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 наурыздағы № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 6087 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабы 8) тармағына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 17-07/21 ұсынысы негізінде, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің Ақбұлақ ауылы аумағында, ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 12 маусымдағы №7 (2019 жылғы 17 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5443 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлақ ауылдық
округінің әкімі
А. Тулегенова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2020 года № 6087
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 13 февраля 2020 года за № 17-07/21, аким Акбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Акбулак Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Акбулакского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 12 июня 2019 года №7 (опубликовано 17 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5443).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акбулакского
сельского округа
А. Тулегенова