Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 23 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 594 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 4788 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 08-5/488 хатына сәйкес Қайыршақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 23 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4581 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық
округінің әкімі
Ш. Калиев

О признании утратившим силу решения акима Кайыршахтинского сельского округа от 16 января 2020 года № 23 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 26 ноября 2020 года № 594. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 ноября 2020 года № 4788
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", письмом государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 08-5/488 от 23 ноября 2020 года аким Кайыршахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кайыршахтинского сельского округа от 16 января 2020 года № 23 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4581, опубликован в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 января 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского
сельского округа
Ш. Калиев