Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 53 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 ақпанда № 4598 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 маусымдағы № 121 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 22.06.2020 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 14-11/354 ұсынысы негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылы, М. Сүндетов көшесі бойынша № 5 үй аумағында иттер арасында құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Атырау облысының тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау департаментінің Махамбет аудандық тауарлармен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауылдықокругінің әкімі Б. Мынбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 25 февраля 2020 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2020 года № 4598. Утратило силу решением акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 22 июня 2020 года № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 22.06.2020 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 14-11/354 от 31 декабря 2019 года аким Махамбетского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенство среди собак установить ограничительные мероприятия по улице М. Сүндетова, дом № 5, расположенного в селе Махамбет, Махамбетского сельского округа.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Махамбетская районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области" (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Махамбетское районное Управление контроля качества безопасности товаров и услуг Департамента контроля качества и безопасности товаров и услуг Атырауской области Комитета контроля качества и безопасности товаров услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Мынбаев