Забурын ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Зинеден ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 маусымдағы № 14 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 4677 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 мамырдағы № 10-10/47 ұсынысы негізінде Зинеден ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Забурын ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4412 болып тіркелген, 2019 жылғы 01 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зинеден ауылдық округінің әкімі Е. Махсотов

Об утрате силы решения акима Забурунского сельского округа от 29 мая 2019 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Зинеденского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 16 июня 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 июня 2020 года № 4677
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 мая 2020 года № 10-10/47, аким Зинеденского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Забурунского сельского округа от 29 мая 2019 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4412, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 01 июня 2019 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зинеденского сельского округа Е. Махсотов