Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 27 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 4662 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы ауылдық округі әкімінің 18.09.2020 № 49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2020 жылғы 04 мамырдағы № 12-11/57 ұсынысы негізінде, Орлы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, "Таласкөл" учаскесінде орналасқан "Ашимов А." шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Атырау облысының тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау департаментінің Құрманғазы аудандық тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауын өзіме қалдырамын.
4. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орлы ауылдық округінің әкімі А. Мұфтах

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Орлы Курмангазинского района Атырауской области от 3 июня 2020 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 июня 2020 года № 4662. Утратило силу решением акима сельского округа Орлы Курмангазинского района Атырауской области от 18 сентября 2020 года № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Орлы Курмангазинского района Атырауской области от 18.09.2020 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора государственного учреждения "Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 04 мая 2020 года № 12-11/57, аким сельского округа Орлы РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Ашимов А." расположенного на участке "Таласкол".
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Курмангазинская районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Курмангазинское районное Управление контроля качества и безопасности товаров и услуг Департамента контроля качества и безопасности товаров и услуг Атырауской области Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Орлы А. Мұфтах