Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 298 "Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 5 наурыздағы № 53 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 наурызда № 5471 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 298 "Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4771 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынандай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі" деген қосымшасы мынадай мазмұндағы 1.1 тармақпен толықтырылсын:
"1.1. "Түркістан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының "Оңтүстік жолдары" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорны үшін 2019-2021 жылдарға - таза кірістің 10 пайызы мөлшерінде.".
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.Е.Аманбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы "__" _________ № ______ "Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 298 "Облыстық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысына

О внесении дополнения в постановление акимата Туркестанской области от 26 октября 2018 года № 298 "О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий"
Постановление акимата Туркестанской области от 5 марта 2020 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 марта 2020 года № 5471
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 26 октября 2018 года № 298 "О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4771, опубликовано 8 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению "Норматив отчисления и распределения части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий." дополнить пунктом 1.1 следующего содержания:
"1.1. Для государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Оңтүстік жолдары" управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Туркестанской области" на 2019-2021 годы - в размере 10 процентов от чистого дохода.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Аманбаева Ж.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаева У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата Туркестанской области от "___"_________ 2020 года №____ "О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 26 октября 2018 года № 298 "О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий"