"Оңтүстік Қазақстан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 26/210-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 100 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 52/539-VI бірлескен шешімі және Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 17 қарашадағы № 232 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 18 қарашада № 5891 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Жарлығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 26/210-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 100 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2014 жылдың 19 мамырында № 2661 тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінде 2014 жылдың 28 мамырында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешіміндегі тақырыбында және 1 тармағында көрсетілген "Оңтүстік Қазақстан облысындағы" деген сөздер "Түркістан облысындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешіміндегі қосымшасы осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешіміне сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы және шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 апреля 2014 года № 100 и решение маслихата Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2014 года № 26/210-V "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Южно-Казахстанской области"
Совместные решение Туркестанского областного маслихата от 11 сентября 2020 года № 52/539-VI и постановление акимата Туркестанской области от 17 ноября 2020 года № 232. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 18 ноября 2020 года № 5891
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и с Указом Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 апреля 2014 года № 100 и решение маслихата Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2014 года № 26/210-V "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года за № 2661, опубликовано от 28 мая 2014 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата слова "Южно-Казахстанской области" заменить словами "Туркестанской области";
приложение к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.