Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуіріндегі № 184 қаулысы мен Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуіріндегі № 64-398-VI "Мақтаарал ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы" бірлескен қаулысымен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 74-452-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 527 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 5966 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуіріндегі № 184 қаулысы мен Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуіріндегі № 64-398-VI "Мақтаарал ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5596 тіркелген, 2020 жылғы 05 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) бірлескен қаулысымен шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген Мақтаарал ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы бірлескен қаулы мен шешімінің 1 тармағының 28) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді:
1. Мақтаарал аудандық жер қатынастары бөлімі және аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес шекаралары өзгертілсін:
"28) 46,60 гектар жер учаскесі елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, Иіржар ауылдық округі Дихан елді мекенінің жалпы ауданы 262,39 гектар;"
2. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтаарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы мен шешімді Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в совместное постановление акимата Мактааральского района от 30 апреля 2020 года № 184 и в решение Мактааральского районного маслихата от 30 апреля 2020 года № 64-398-VI "Об изменении границ населенных пунктов по Мактааральском району"
Совместные решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 14 декабря 2020 года № 74-452-VI и постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 14 декабря 2020 года № 527. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 23 декабря 2020 года № 5966
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВИЛ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление Мактааральского районного акимата от 30 апреля 2020 года № 184 и решение Мактааральского районного маслихат от 30 апреля 2020 года № 64-398-VI Туркестанской области "Об изменении границ населенных пунктов по Мактааральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5596, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 мая 2020 года) следующие изменения:
Подпункт 28) пункта 1 совместного постановления и решения Об изменении границ населенных пунктов по Мактааральскому району изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
1. Изменить границы согласно совместному представлению отдела земельных отношений и отдела архитектуры, градостроительства и строительства Мактааральского района:
28) включить 46,60 гектар земельного участка в границу населенного пункта Дихан сельского округа Ииржар, общая площадь 262,39 гектар;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) направление копии настоящего совместного постановления и решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет – ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.

3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов
Мақтаарал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Б. Шампиев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев

3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов
Председатель сессии Мактааральского
районного маслихата Б. Шампиев
Секретарь маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев