Отырар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 213 "Отырар ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қазандағы № 209 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 5849 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 27 бабына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 213 "Отырар ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4819 тіркелген, 2019 жылғы 18 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Әлішке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы П. Жаппарқұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Түркістан облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Отырар ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы____________Н.Абилаханов
2020 жыл "___"__________

О признании утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 19 ноября 2018 года № 213 "Об утверждении коэффициента зонирования в Отырарском районе учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте"
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 14 октября 2020 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 октября 2020 года № 5849
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 19 ноября 2018 года № 213 "Об утверждении коэффициента зонирования в Отырарском районе учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4819, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 сентября 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алиша Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района П. Жаппарқұлов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Отрарскому району Департамента
государственных доходов по Туркестанской области
Комитета государственных доходов
Министерства Финансов Республики Казахстан"
______________ Н.Абилаханов
"___"__________2020 год