Жібек-жолы ауылдық округі Жібек-жолы ауылындағы "Гүлжәмила" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 22 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қазанда № 5863 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 15.12.2020 № 31 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 20 қазандағы № 08-02-03/440 ұсынысына сәйкес және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жібек-жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты Жібек-жолы ауылдық округі Жібек-жолы ауылындағы "Гүлжәмила" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сайрам ауданының Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жібек-жолы ауылдық
округінің әкімі А. Тураров

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Гулжамила" в селе Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа
Решение акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 26 октября 2020 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 октября 2020 года № 5863. Утратило силу решением акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 15 декабря 2020 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 15.12.2020 № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 октября 2020 года № 08-02-03/440 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Жибек-жолынского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Гулжамила" в селе Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жибек-жолынского
сельского округа А. Тураров