Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 47-432-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 49-440-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 1 сәуірде № 5537 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 48-437-VI "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5529 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 47-432-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5360 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 895 725 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 102 517 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 793 208 мың теңге;
2) шығындар – 924 216 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 491 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 491 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 126 319 мың теңге:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 47-432-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 18 марта 2020 года № 49-440-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 апреля 2020 года № 5537. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 6 марта 2020 года № 48-437-VI "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5529, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 47-432-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5360, опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 895 725 тысяч тенге:
налоговые поступления – 102 517 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 793 208 тысяч тенге;
2) затраты – 924 216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 491 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 491 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 28 491 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 319 тысяч тенге:

1) кiрiстер – 38 360 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 851 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 36 447 мың теңге;
2) шығындар – 38 360 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
15. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
16. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Умирзаков
Сарыағаш аудандық
мәслихат хатшысы Б. Садыков
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
18 наурыздағы № 49-440-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
26 желтоқсандағы № 47-432-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

1) доходы – 38 360 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 851 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 447 тысяч тенге;
2) затраты – 38 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
15. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерствa юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Умирзаков
Секретарь маслихата
Сарыагашского района Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 18 марта
2020 года № 49-440-VІ
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2019 года № 47-432-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2020 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование