Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 247 Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 12-141-VI "Сарыағаш қаласының атаусыз көшелерге атаулар беру туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 57-516-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 27 қарашадағы № 307 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 5935 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабына, "Әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктерге, елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерiне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезiнде тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескеру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы қаулысына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес Сарыағаш ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 30 маусымдағы № 247 Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 12-141-VI "Сарыағаш қаласының атаусыз көшелерiне атаулар беру туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4175 тіркелген, 2017 жылғы 03 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде және 2017 жылғы 04 тамызда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бірлескен қаулының және шешімнің тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгермейді;
бірлескен қаулының және шешімінің кіріспесіне, 1 тармағына және 1 тармақтың барлық тармақшаларына орыс тілінде өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
2. "Сарыағаш аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы және шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в совместное постановление акимата Сарыагашского района от 30 июня 2017 года № 247 и решение Сарыагашского районного маслихата от 30 июня 2017 года № 12-141-VI "О присвоении наименований безимянным улицам в городе Сарыагаш"
Совместные решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 16 ноября 2020 года № 57-516-VI и постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27 ноября 2020 года № 307. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 9 декабря 2020 года № 5935
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований" и со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Сарыагашского района от 30 июня 2017 года № 247 и решение Сарыагашского районного маслихата от 30 июня 2017 года № 12-141-VI "О присвоении наименований безимянным улицам в городе Сарыагаш" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4175, опубликовано 03 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и опубликовано 04 августа 2017 года в газете "Сарыағаш") следующие изменения:
заголовок совместного постановления и решения изложить в следующей редакции:
"О присвоении наименований безымянным улицам города Сарыагаш";
в преамбуле совместного постановления и решения слова "стаьями" и "перенаименовании" заменить словами "статьями" и "переименовании";
в пункте 1 совместного постановления и решения слово "безимянным" заменить словом "безымянным";
по всех подпунктах пункта 1 совместного постановления и решения слово "безимянной" заменить словом "безымянной".
2. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Сарыағаш аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданы
әкімінің орынбасары С. Таскулов
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Ш. Жарылкасымов
Сарыағаш аудандық
мәслихат хатшысы Б. Садыков

2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима
Сарыагашского района С. Таскулов
Председатель сессии
районного маслихата Ш. Жарылкасымов
Секретарь маслихата
Сарыагашского района Б. Садыков