Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 19 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 5790 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 11 қарашадағы № 22 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округi әкiмiнiң 11.11.2020 № 22 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының, 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясының 4 қыркүйек 2020 жылғы № 08-02-07/269 ұсынысы негізінде, Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуантөбе ауылдық округі, Жақсыбайұлы көшесі № 8 үйдің тұрғыны Сейдірахым Шадияр Мадиярұлын тырнаған түлкінің бас миының сынамасы "құтыру" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты Созақ ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе ауылынан 65 шақырым жерде орналасқан жайылым аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Созақ ауданының Жуантөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Жуантөбе ауылдық округінің әкімі Д. Абраев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Жуантобе Созакского района Туркестанской области от 10 сентября 2020 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 сентября 2020 года № 5790. Утратило силу решением акима сельского округа Жуантобе Созакского района Туркестанской области от 11 ноября 2020 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Жуантобе Созакского района Туркестанской области от 11.11.2020 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления Созакской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 сентября 2020 года за № 08-02-07/269 аким сельского округа Жуантобе Созакского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории пастбища, находящегося в 65 километров от села Жуантобе, сельского округа Жуантобе Созакского района в связи с положительным результатом болезни "бешенство" образца головного мозга лисы поцараповшей жителя дома № 8 улицы Жаксыбайулы в села Жуантобе, сельского округа Жуантобе Созакского района Сейдирахым Шадияр Мадияровича.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жуантобе Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким сельского округа Жуантобе Д. Абраев