Шектеу іс-шараларын алып тастау және Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 19 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 11 қарашадағы № 22 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 11 қарашада № 5879 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 08-02-07/340 ұсынысы негізінде, Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкінің құтырық ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе ауылынан 65 шақырым жерде орналасқан жайылым аумағынан шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Созақ ауданы Жуантөбе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 19 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5790 болып тіркелген және 2020 жылы 21 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Созақ ауданының Жуантөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Жуантобе Созакского района от 10 сентября 2020 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Жуантобе Созакского района Туркестанской области от 11 ноября 2020 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 ноября 2020 года № 5879
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления Созакской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 ноября 2020 года за № 08-02-07/340 аким сельского округа Жуантобе Созакского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории пастбища, находящегося в 65 километров от села Жуантобе, сельского округа Жуантобе Созакского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием лисы бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Жуантобе Созакского района от 10 сентября 2020 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5790 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 сентября 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жуантобе Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Жуантөбе ауылдық округінің әкімі Д. Абраев

4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким сельского округа Жуантобе Д. Абраев