Шектеу іс-шараларын алып тастау және Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 50 "Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі, Бәйтерек елді мекеніндегі Наурыз көшесі Сайфулла, Тәуелсіздік, Жүзтерек көшелерінен егістік алқаптарына дейін шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 64 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 26 мамырда № 5631 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 02-03/155 ұсынысы негізінде, Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттің құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі, Бәйтерек елді мекеніндегі Наурыз көшесі Сайфулла, Тәуелсіздік, Жүзтерек көшелерінен егістік алқаптарына дейін шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 50 "Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі, Бәйтерек елді мекеніндегі Наурыз көшесі Сайфулла, Тәуелсіздік, Жүзтерек көшелерінен егістік алқаптарына дейін шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5498 болып тіркелген және 2020 жылы 27 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Жетісай ауданының "Ж.Ералиев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында бекітілген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

О снятии органичительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района от 17 марта 2020 года № 50 "Об установлении органичительных мероприятий на улицы Жузтерек, Тауелсиздик, Сайфулла, Наурыз до посевных площадей населенного пункта Байтерек, сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района"
Решение акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района Туркестанской области от 26 мая 2020 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 мая 2020 года № 5631
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя Жетысайской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 мая 2020 года № 02-03/155 аким сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улицы Жузтерек, Тауелсиздик, Сайфулла, Наурыз до посевных площадей населенного пункта Байтерек, сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием собаки бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района от 17 марта 2020 года № 50 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицы Жузтерек, Тауелсиздик, Сайфулла, Наурыз до посевных площадей населенного пункта Байтерек, сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5498, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 марта 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Ж.Ералиев" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решение в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасары Б.Оспановқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай ауданының Ж.Ералиев
ауылдық округі әкімінің міндетін
уақытша атқарушы К. Акишев

3) размещение настоящего решение на интернет–ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования;
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Б.Оспанова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа
Ж.Ералиев Жетысайского района К. Акишев