Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 244 "2020-2021 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту және мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 қазандағы № 375 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 7836 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығымен бекітілген Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларының 21 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 13418 болып тіркелген) сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 244 "2020-2021 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту және мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 7401 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстың білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 июля 2020 года № 244 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием и перечня организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования на 2020-2021 учебный год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 октября 2020 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 ноября 2020 года № 7836
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 21 Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13418), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 июля 2020 года № 244 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием и перечня организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования на 2020-2021 учебный год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7401, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан от 28 июля 2020 года в электронном виде) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қазаны
№ 375
Шығыс Қазақстан
облыстық әкімдігінің
2020 жылғы "__" _____
№ ___қаулысына 1 қосымша

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам социальной сферы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "__"____2020 года № _____
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 22 октября 2020 года
№ 375

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2020-2021 оқу жылына
№
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгі білім беру бағдарламаларын жүзеге асыратын білім беру ұйымының атауы
Коды
Мамандық атауы
9-сынып базасында (орын саны
Оқыту тілі
11-сынып базасында (орын саны)
Оқыту тілі
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларының базасында
Оқыту тілі
1
"М.О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год
№
Наименование организации образования, реализующей образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Код
Наименование специальности
На базе 9 класса (к-во мест)
Язык обучения
На базе 11 класса (к-во мест)
Язык обучения
На базе образовательных программ технического и профессионального образования, предусматривающих подготовку квалифицированных рабочих кадров
Язык обучения
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Педагогический колледж им. М.О. Ауэзова"