"Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 51/374-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 6848 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 25.12.2020 № 61/437-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 6778 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6469 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 952 640,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 20 978 966,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 101 806,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 455 977,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 415 891,1 мың теңге;
2) шығындар – 53 453 612,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 23 339,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 31 832,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 493,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -33 112,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 215 311,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 248 423,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 51/374-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2020 года № 6848. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 61/437-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6778), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6469, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 952 640,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 978 966,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 806,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 455 977,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 415 891,1 тысяч тенге;
2) затраты – 53 453 612,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 339,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 31 832,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 493,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -33 112,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 215 311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 248 423,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 491 199,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 491 199,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 437 936 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 335 218,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 388 481,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Молдағалиева
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 491 199,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 491 199,1 тысяч тенге:
поступление займов – 3 437 936,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 335 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 388 481,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии городского маслихата Ж. Молдагалиева
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению

140 773,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 141 298,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
483 668,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 907,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
47 607,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
78 258,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
458 331,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
131 020,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
229 622,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
328 942,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
269 291,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94 651,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
168 351,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
168 351,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
18 840,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
124 511,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 962 568,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 922 507,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 853,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
18 853,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 646 238,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 412 814,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
233 424,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
257 416,2
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
150 546,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
53 978,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру

140 773,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 141 298,7
004
Программа занятости
483 668,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 907,0
007
Оказание жилищной помощи
47 607,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
78 258,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
458 331,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
131 020,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
229 622,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
328 942,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
269 291,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94 651,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
168 351,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
168 351,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
18 840,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
124 511,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
25 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 962 568,9
1
Жилищное хозяйство
8 922 507,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 853,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
18 853,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 646 238,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 412 814,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
233 424,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
257 416,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
150 546,2
003
Капитальные расходы государственного органа
53 978,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда