Семей қалалық мәслихатының 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 10/72-VI "Семей қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы шешімінің күші жойылды деп тану туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 53/388-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7343 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2 тармағына Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қалалық мәслихатының 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 10/72-VI "Семей қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4891 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 1 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 5 маусымынан бастап таратылады.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Молдагалиева
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

"О признании утратившим силу решения маслихата города Семей от 31 января 2017 года № 10/72-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Семей" и его описания"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 53/388-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7343
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей от 31 января 2017 года № 10/72-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата города Семей" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4891, опубликовано 1 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распростроняется с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии городского маслихата Ж. Молдагалиева
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов