"Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 55/396-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 тамызда № 7492 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 28.12.2020 № 61/437-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 40/461-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 7414 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6469 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 392 419,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 157 222,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144 288,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 471 133,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 619 775,5 мың теңге;
2) шығындар – 66 794 580,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 23 339,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 31 832,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 493,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -33 112,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 215 311,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 248 423,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 7 августа 2020 года № 55/396-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 августа 2020 года № 7492. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 61/437-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2020 года № 40/461-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7414), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6469, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 392 419,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 157 222,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 288,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 471 133,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 619 775,5 тысяч тенге;
2) затраты – 66 794 580,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 339,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 31 832,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 493,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -33 112,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 215 311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 248 423,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 392 389,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 392 389,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 339 126,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 335 218,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 388 481,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Т. Баймуринов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

5) дефицит (профицит) бюджета – -13 392 389,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 392 389,3 тысяч тенге:
поступление займов – 14 339 126,2 тысяч тенге;
погашение займов – 2 335 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 388 481,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии городского маслихата Т. Баймуринов
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению

234 373,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
19 095,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
95 627,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 391,0
023
Әдістемелік жұмыс
66 511,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
395 629,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 317 264,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 458 002,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39 823,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
39 823,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 418 179,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 418 179,0
2
Әлеуметтiк көмек
2 682 804,4
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73 750,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
73 750,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 609 054,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
834 352,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 907,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
31 344,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
78 258,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
532 988,3
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
116 550,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
229 622,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
328 942,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
330 785,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
106 304,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

234 373,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
19 095,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
95 627,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 391,0
023
Методическая работа
66 511,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
395 629,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 317 264,4
1
Социальное обеспечение
1 458 002,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
39 823,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
39 823,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 418 179,0
010
Государственная адресная социальная помощь
1 418 179,0
2
Социальная помощь
2 682 804,4
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73 750,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
73 750,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 609 054,4
004
Программа занятости
834 352,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 907,0
007
Оказание жилищной помощи
31 344,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
78 258,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
532 988,3
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
116 550,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
229 622,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
328 942,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
330 785,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
106 304,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения