Бесқарағай ауданының аудандық маңызы бар ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 154 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7220 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бесқарағай ауданының аудандық маңызы бар ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулыға қосымша бойынша бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіппен:
1) осы қаулының аймақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) әкімдіктің осы қаулысының мемлекеттік тіркелуінен кейін күнтізбенің он күні аралығында Бесқарағай ауданы аумағында таралатын мерзімді баспасөз басылымына ресми жариялауға көшірмесінің жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б.Ж.Баталовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жариялану күнінен күнтізбенің он күні өткеннен кейін күшіне енеді.
Бесқарағай ауданының әкімі Ш. Байбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Шығыс Қазақстан облысы
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы Н.Жумадилов
2020 жылғы "____"_____________
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2020 жылғы 21 мамырдағы
№ 154 қаулысына қосымша
Бесқарағай ауданының аудандық маңызы бар ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесі
р/р
Автожол атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
Оның ішінде жабылу түрлері бойынша, шақырым
Ғимарат
Жолдар дәрежесі
асфальтбетонды
Қара қиыршық тас
Ұсақ-қиыршық тас
Құмды
көпір
құбыр
IV
V
дана/мп.
Дана
Мп         .
Шақырым
Шақырым
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
KF BK-86

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Бескарагайского района
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2020 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июня 2020 года № 7220
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Бескарагайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательстве Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Баталова Б.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Ш. Байбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Восточно-Казахстанской области Н.Жумадилов
"___"_____________2020 года
Приложение
к постановлению акимата
Бескарагайского района
от 21 мая 2020 года № 154
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование автодороги
общая протяженность, км
В том числе по типам покрытия, км
Сооружения
Категория дорог
асфальтобетонное
черногравийное
гравийно-щебеночное
грунтовое
мосты
трубы
IV
V
шт./пм.
шт.
пм.
Км       .
К      м.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
KF BK-86