Шектеу іс – шараларын алу және "Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің елді мекендерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 8047 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1– бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46–бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық испекторының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 865 ұсынысы негізінде, Новодворовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы Новодворовка округінің Березовка подхозы, Березовка санаторийі және "Жумагулов" шаруа қожалығы елді мекендерінде ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруын сауықтыру бойынша ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары алынсын.
2. "Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің елді мекендерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 3 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7021 тіркелген, 2020 жылғы 1 мамырда "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде және 2020 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн
ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно – Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Новодворовского сельского округа Бородулихинского района"
Решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 8047
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 23 декабря 2020 года № 865, аким Новодворовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по оздоровлению инфекционного заболевания бруцеллез, среди крупного рогатого скота в населенных пунктах: подхоз Березовка, санаторий Березовка и крестьянского хозяйства "Жумагулов" Новодворовского округа Бородулихинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района от 23 апреля 2020 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Новодворовского сельского округа Бородулихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7021, опубликовано от 1 мая 2020 года в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 мая 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бородулихинского района;

3) оның ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новодворовка ауылдық округінің әкімі М. Досмагамбетова

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новодворовского сельского округа М. Досмагамбетова