Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 42/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 7034 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 55/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, ""2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 38/424-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6993 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6470 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакция жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10302788,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2421564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12713 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7851261,4 мың теңге;
2) шығындар – 10695073,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 385627 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 433355 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 47728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2020 года № 42/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 апреля 2020 года № 7034. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 55/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2020 года № 38/424-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6993) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6470, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10302788,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2421564 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 12713 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7851261,4 тысяча тенге;
2) затраты – 10695073,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 385627 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 433355 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -777911,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 777911,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 607946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47728 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 217693,9 мың теңге.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 547360 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 226790 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 320570 мың теңге сомасында.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 3029591,8 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1654231,8 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 1375360 мың теңге сомасында.";
келесі мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберіндегі шараларды қаржыландыру үшін бюджеттік кредиттер 329591 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -777911,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
777911,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –607946 тысяч тенге;
погашение займов – 47728 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 217693,9 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. В соответствии со статьей 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 547360 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 226790 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 320570 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 3029591,8 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 1654231,8 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 1375360 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть в районном бюджете бюджетные кредиты из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 329591 тысяча тенге.";
приложение 1 изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.