Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 3 "Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылының көшелерін қайта атау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазандағы № 7736 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес, Жарма ауданы Ақжал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 3 "Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылының көшелерін қайта атау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7557 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 15 қыркүйегінде жарияланған") төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің атауы жаңа редакцияда жазылсын: "Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылының көшелерін қайта атау туралы".
2. "Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғанынан кейін осы шешім Жарма ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжал ауылдық округінің әкімі К. Жумаканов

О внесении изменения в решение исполняющего обязанности акима Акжальского сельского округа Жарминского района от 1 сентября 2020 года № 3 "О переименование улиц села Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района"
Решение акима Акжальского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 21 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2020 года № 7736
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктами 1, 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Акжальского сельского округа Жарминского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение исполняющего обязанности акима Акжальского сельского округа Жарминского района от 1 сентября 2020 года № 3 "О переименование улиц села Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7557, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 сентября 2020 года) следующее изменение:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции: "О переименовании улиц села Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Акжальского сельского округа Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения и направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Жарминского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжальского сельского округа К. Жумаканов