Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 55-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 7158 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6486 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8674480,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1404365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28475 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7215477,1 мың теңге;
2) шығындар – 8709070,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 323712 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 340409 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 358302,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 358302,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 340409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16697 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 34590,7 мың теңге.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 мая 2020 года № 55-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июня 2020 года № 7158. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 67-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6486 и опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8674480,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1404365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26163 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28475 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7215477,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8709070,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 323712 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 340409 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 358302,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358302,7 тысяч тенге;
поступление займов – 340409 тысяч тенге;
погашение займов – 16697 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34590,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 2372756 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.".
аталған шешімінің 1, 6, 8–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Тусупов
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы В. Әділбаева
Зайсан аудандық мәслихатының

"8. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 2372756 тысяч тенге, согласно приложению 6.".
приложения 1, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии Т. Тусупов
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата В. Адильбаева
Приложение
к решению Зайсанского
районного Маслихата

2162
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2162
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
265070
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
265070
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13965
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51859
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20878
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
400
023
Әдістемелік жұмыс
46485
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
102272
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
29211
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
711818
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
319567
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319567
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
319567
2
Әлеуметтiк көмек
342321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319060
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
165910
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27060
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
870
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53258
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
34091
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37871
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22135
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
22135
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1126
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

2162
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2162
9
Прочие услуги в области образования
265070
464
Отдел образования района (города областного значения)
265070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13965
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51859
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20878
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
400
023
Методическая работа
46485
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102272
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
29211
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
711818
1
Социальное обеспечение
319567
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319567
005
Государственная адресная социальная помощь
319567
2
Социальная помощь
342321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319060
002
Программа занятости
165910
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27060
006
Оказание жилищной помощи
870
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53258
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34091
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37871
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22135
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22135
464
Отдел образования района (города областного значения)
1126
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям