Карантинды тоқтату және Алтай ауданы Малеевка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 08 қыркүйектегі № 2 "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданының Малеевка ауылдық округінің Быково ауылындағы "Погуляйка" жайылымының аумағында карантин іс-шараларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Малеевка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қазанда № 7618 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 520 ұсынысына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Малеевка ауылдық округінің әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында қарасан ауруының ошағын жою бойынша ветеринарлық-санитарлық іс-шаралар кешенінің орындалуына байланысты, Алтай ауданының Малеевка ауылдық округінің Быково ауылындағы "Погуляйка" жайылымының аумағында белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Алтай ауданы Малеевка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 08 қыркүйектегі № 2 "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданының Малеевка ауылдық округінің Быково ауылындағы "Погуляйка" жайылымының аумағында карантин іс-шараларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7508 нөмірімен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Малеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Алтай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалтырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі В. Кузнецов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Малеевского сельского округа района Алтай от 08 сентября 2020 года № 2 "Об установлении карантина на территории урочища "Погуляйка" в селе Быково Малеевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Малеевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области от 1 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 октября 2020 года № 7618
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Территориальная инспекция района Алтай Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 24 сентября 2020 года № 520, аким Малеевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять карантин на территории урочища "Погуляйка" в селе Быково Малеевского сельского округа района Алтай в связи с выполнением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Малеевского сельского округа района Алтай от 08 сентября 2020 года № 2 "Об установлении карантина на территории урочища "Погуляйка" в селе Быково Малеевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7508).
3. Государственному учреждению "Аппарата акима Малеевского сельского округа Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Алтай после его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа В. Кузнецов