Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 7028 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 69 – бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 – бабына сәйкес Алтай қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Казцинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің келесі жер учаскелерінде орналасқан жол бойынша Алтай қаласындағы шаруашылық – тұрмыстық канализациясының тазарту құрылыстарына өтуі және жүруі үшін Алтай ауданы әкімдігінің "Жылу – су орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына жер учаскелерін алып қаймастан қырық тоғыз жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін:
Алтай қаласының Грехово кенті мекенжай бойынша орналасқан, 2,1018 гектар, кадастр нөмірі 05-082-010-217;
Алтай қаласының Грехово кенті мекенжай бойынша орналасқан, 6,6445 гектар, кадастр нөмірі 05-082-010-214;
Алтай қаласының Грехово кенті мекенжай бойынша орналасқан, 38,4487гектар, кадастр нөмірі 05-082-010-248;
Алтай қаласының Грехово кенті мекенжай бойынша орналасқан, 20,3854 гектар, кадастр нөмірі 05-082-010-212;
2. "Алтай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы шешімнің мемлекеттік тіркеуді;
2) Алтай ауданы әкімінің интернет-ресурсында осы шешімнің орналастыруын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын өзім бақылаймын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай қаласының әкімі К. Передельский

Об установлении публичных сервитутов
Решение акима города Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2020 года № 7028
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Алтай РЕШИЛ:
1. Установить коммунальному государственному предприятию "Тепловодоцентраль" акимата района Алтай публичные сервитуты, без изъятия земельных участков, сроком на сорок девять лет, для прохода и проезда к очистным сооружениям хозяйственно - бытовой канализации города Алтай, по дороге, расположенной на следующих земельных участках товарищества с ограниченной ответственностью "Казцинк":
площадью 2,1018 гектаров, кадастровый номер 05-082-010-217, расположенный по адресу: поселок Грехово, города Алтай;
площадью 6,6445 гектаров, кадастровый номер 05-082-010-214, расположенный по адресу: поселок Грехово, города Алтай;
площадью 38,4487 гектаров, кадастровый номер 05-082-010-248, расположенный по адресу: город Алтай;
площадью 20,3854 гектаров, кадастровый номер 05-082-010-212, расположенный по адресу: поселок Грехово, города Алтай;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Алтай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима района Алтай;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алтай К. Передельский