Шектеу іс – шараларын тоқтату және Күршім ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1"Күршім ауданының Күршім ауылдық округіне қарасты Топтерек ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 6719 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 922 ұсынысы негізінде, Күршім ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округіне қарасты Топтерек ауылындағы ірі қара мүйізді малына сарып ауыруынан Республикалық бюджеті есебінен жүргізілген сауықтыру жұмыстары қанағаттанарлық нәтиже көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Күршім ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1 "Күршім ауданының Күршім ауылдық округіне қарасты Топтерек ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2019 жылғы 2 мамырында № 5899 болып тіркелінген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 06 мамыр 2019 жылы жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Күршім ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауылдық округінің әкімі С. Дүзбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Курчумского сельского округа от 29 апреля 2019 года за № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Топтерек Курчумского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 февраля 2020 года № 6719
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 декабря 2019 года за № 922 аким Курчумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Топтерек Курчумского сельского округа Курчумского района в связи с положительным результатом проведенных оздоровительных работ за счет Республиканского бюджета среди заболевших бруцеллезом крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Курчумского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Топтерек Курчумского сельского округа Курчумского района" за №1 от 29 апреля 2019 года (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 2 мая 2019 года за № 5899, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в эталонном виде 6 мая 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения отправить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Курчумского сельского округа С. Дузбаев