Шектеу іс-шараларын тоқтату және Марқакөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 2 "Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округіне қарасты Қарашілік ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 6724 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылдың 31 желтоқсандағы № 920 ұсынысы негізінде, Марқакөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округіне қарасты Қарашілік ауылы тұрғындарының ірі қара мүйізді малына сарып ауруынан Республикалық бюджеті есебінен жүргізілген сауықтыру жұмыстары қанағаттанарлық нәтиже көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Марқакөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 2 "Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округіне қарасты Қарашілік елді мекеніне шектеу іс-шарасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 24 маусымда № 6032 болып тіркелген және 2019 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік қүқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Марқакөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Марқакөл ауылдық округінің әкімі Р. Кемешев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Маркакольского сельского округа от 20 июня 2019 года за № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Карачилик Маркакольского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Маркакольского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 4 февраля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 февраля 2020 года № 6724
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 декабря 2019 года за № 920 аким Маркакольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Карачилик Маркакольского сельского округа Курчумского района в связи с положительным результатом проведенных оздоровительных работ за счет Республиканского бюджета среди заболевших бруцеллезом крупно рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Маркакольского сельского округа от 20 июня 2019 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятии в населенном пункте Карашилик Маркакольского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 июня 2019 года № 6032, и опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 июня 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Маркакольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения отправить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Маркакольского сельского округа Р. Кемешев