Шектеу іс-шараларын тоқтату және Құйған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің Құйған ауылына шектеу іс-шарасын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6765 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 8 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылдың 7 ақпандағы №44 ұсынысы негізінде, Құйған ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Құйған ауылдық округі Құйған ауылының ірі қара мүйізді малына сарып ауруынан Республикалық бюджеті есебінен жүргізілген сауықтыру жұмыстары қанағаттанарлық нәтиже көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Құйған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 7 ақпандағы №1 "Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің Құйған ауылына шектеу іс-шарасын белгілеу туралы" (нормативтік-құқықытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 1 наурыздағы №5743 болып тіркелінген, Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықытық актілерінің Этолондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 14 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Құйған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құйған ауылдық округінің әкімі М.Кусаинов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Куйганского сельского округа от 27 февраля 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных меропрятий в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 марта 2020 года № 6765
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территоральная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 февраля 2020 года №44 аким Куйганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района в связи положительным результатом проведенных оздоровительных работ за счҰт Республиканского бюджета среди заболевших бруцеллезом крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Куйганского сельского округа "Об установлении ограничительных меропрятий в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района" №1 от 27 февраля 2019 года (зарегистрировано в Реестре нормативных провавых актов 1 марта 2019 года за № 5743, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных-провавых актов Республикик Казахстан в электронном виде 14 марта 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Куйганского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения отправить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Куйганского сельского округа М.Кусаинов