Күршім ауданының Маралды ауылдық округіне қарасты Үшбұлақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Маралды ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7481 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Маралды ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Маралды ауылдық округі әкімінің 31.12.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылдың 10 маусымдағы № 646 ұсынысы негізінде, Маралды ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Маралды ауылдық округіне қарасты Үшбұлақ ауылындағы ірі қара мал арасында сарып ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары еңгізілсін.
2. "Маралды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жүргізу өз қарамағыма қалдырылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Маралды ауылдық округінің әкімі Ф. Ожикенов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Ушбулак Маралдинского сельского округа Курчумского района
Решение акима Маралдинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 5 августа 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 августа 2020 года № 7481. Утратило силу - решением акима Маралдинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Маралдинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территоральная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 июня 2020 года № 646 аким Маралдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением бруцеллеза среди крупного рогатого скота в селе Ушбулак Маралдинского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Маралдинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиций;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистраций настоящего решения направление его копий на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территорий Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Маралдинского сельского округа Ф. Ожикенов