Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 48-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7347 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/430-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7207 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6472 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 435 343,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 278 794,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 008,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 005,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 117 535,6 мың теңге;
2) шығындар – 12 515 555,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 042 273,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 070 825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 552,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33 000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 33 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 48-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7347. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/430-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7207), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6472, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 435 343,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 278 794,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 008,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 005,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 117 535,6 тысяч тенге;
2) затраты – 12 515 555,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 042 273,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 070 825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 552,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 33 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -929 061,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 929 061,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 070 825,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 552,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 211,6 теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Кажиакберов
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы
3 шілдедегі № 48-5/1
шешіміне 1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы
23 желтоқсандағы № 43-2
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -929 061,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 929 061,4 тысяч тенге:
поступление займов – 1 070 825,0 тысяч тенге;
погашение займов – 28 552,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 211,6 тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Кажиакберов
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 3 июля 2020 года № 48-5/1
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 43-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

553 611,2
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
37 626,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 626,2
55
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
37 626,2
9
Басқалар
515 985,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 000,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14 000,0
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 002,0
62
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
158 002,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
67 459,0
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
67 459,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
276 524,0
79
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
276 524,0
14
Борышқа  қызмет көрсету
34,4
1
Борышқа қызмет көрсету
34,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34,4
13
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,4
15
Трансферттер
751 623,4
1
Трансферттер
751 623,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
751 623,4
6
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
49 143,6
24
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
333 448,8
38
Субвенциялар
344 286,0
54
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
24 745,0
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу

553 611,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
37 626,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 626,2
55
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
37 626,2
9
Прочие
515 985,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 000,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14 000,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
0,0
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 002,0
62
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
158 002,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
67 459,0
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
67 459,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
276 524,0
79
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
276 524,0
14
Обслуживание долга
34,4
1
Обслуживание долга
34,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34,4
13
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,4
15
Трансферты
751 623,4
1
Трансферты
751 623,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
751 623,4
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
49 143,6
24
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
333 448,8
38
Субвенции
344 286,0
54
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
24 745,0
III. Чистое бюджетное кредитование

189 865,0
-1 ден 6жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік кепілді әлеуметтік пакет
13 930,0
-6-18 жастағы мектеп жасындағы балаларға, 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге, жұмыссыздарға, мүгедек баланы күтумен айналысатын ата-аналарға кепілді әлеуметтік пакет (ТЖ кезінде азық-тұрмыстық жинақ)
33 736,0
4
Әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарындағы жұмысшылардың еңбекақысына үстеме ақы белгілеуге
18 343,0
5
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарындағы педагогтардың біліктік санаттарына үстеме ақы төлеуге
193 015,0
6
Педагогтардың еңбекақысын ұлғайтуға, соның ішінде:
649 764,0
-мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
43 596,0
-мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында
590 882,0
-спорт саласы ұйымдарына
15 286,0
7
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары және мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлеріне мәдениет ұйымдарында және мұраған мекемелерінде ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық ақыларына үстеме ақы белгілеуге
37 087,0
8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
349 159,0
- Көкпекті ауылының көше жолдарын жөндеуге
142 202,0
- дене-шынықтыру сауықтыру кешенінің құрылысына
206 957,0
9
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыруға
275 386,0
Барлығы
1 828 943,0

189 865,0
-на гарантированный социальный пакет детям от 1 года до 6 лет
13 930,0
- на гарантированный социальный пакет детям школьного возраста 6-18 лет, инвалиды 1, 2, 3 группы, безработные, родители занятые по уходу за ребенком инвалидом (продуктово-бытовые наборы на период ЧП)
33 736,0
4
На установление доплат к заработной плате работников в государственных организациях социальной защиты
18 343,0
5
На доплату за квалификационную категорию педагогам в государственных организациях среднего образования
193 015,0
6
На увеличение оплаты труда педагогов, в том числе:
649 764,0
- в государственных организациях дошкольного образования
43 596,0
- в государственных организациях среднего образования
590 882,0
-в организациях сферы спорта
15 286,0
7
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
37 087,0
8
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
349 159,0
-на ремонт дорог улиц села Кокпекты
142 202,0
-на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса
206 957,0
9
На реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
275 386,0
Итого
1 828 943,0