Шектеу іс-шараларын тоқтату және Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 21 "Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Құмкөл ауылының Т.Батыршин, Сасан би, Қабанбай батыр көшелеріне шектеу іс-шараларын белгiлеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 12 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7300 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 – бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 04 маусымдағы № 431 ұсынысы негізінде Құмкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Құмкөл ауылының Т.Батыршин, Сасан би, Қабанбай батыр көшелеріне шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 21 "Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Құмкөл ауылының Т.Батыршин, Сасан би, Қабанбай батыр көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6323 тіркелген, 2019 жылғы 03 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Құмкөл ауылдық округінің әкімі Т. Конекбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района от 27 ноября 2019 года № 21 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Т.Батыршина, Сасан би, Кабанбай батыра в селе Кумколь Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района"
Решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7300
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 04 инюя 2020 года № 431, аким Кумкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на улицах Т.Батыршина, Сасан би, Кабанбай батыра в селе Кумколь Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района от 27 ноября 2019 года № 21 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Т.Батыршина, Сасан би, Кабанбай батыра в селе Кумколь Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6323, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 декабря 2019 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумкольского сельского округа Т. Конекбаев