Ұлан ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 412 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 8062 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 35-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлан ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ұлан ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Кенжетаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі Н. Сақтағанов
Ұлан ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 412 қаулысымен бекітілген
Ұлан ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/С№
Мекеме атауы
Тәрбиеленушілер
саны (адам)
Бір тәрбиеленушіге
бір айлық орта шығын
құны кем дегенде (теңгемен)
Ата-ана төлемі,
бір айға,
теңге
бар
лығы
соның ішінде
соның ішінде
Толық
күнді болу
мен
Жарты күн болу
мен
Толық күнді
болумен
Жарты күн
болумен
1
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балапан бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
100
100
0
38388
0
3 жасқа дейін
9000 3 тен 6 жасқа дейін 9000
2
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айжұлдыз бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
200
0
38388
0
3 жасқа дейін 10500
3 тен 6 жасқа дейін 10500
3
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
75
0
38388
0
3 жасқа дейін 8000
3 тен 6 жасқа дейін 8000
4
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Колосок бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
25
0
38388
0
3 жасқа дейін 8500
3 тен 6 жасқа дейін 8500
5
"Толағай балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
50
0
38388
0
3 жасқа дейін 5000
3 тен 6 жасқа дейін 5000
6
"Гульдариға балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
30
30
0
38388
0
3 жасқа дейін 9000
3 тен 6 жасқа дейін
9000
7
"Балбөбек балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
75
75
0
38388
0
3 жасқа дейін 10000
3 тен 6 жасқа дейін

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по Уланскому району
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 8062
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 от 27 июля 2007 года Закона Республики Казахстан "Об образовании", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О правовых актах", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Уланскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования Уланского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Уланского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Кенжетаевой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Н. Сактаганов
Утверждено постановлением
акимата Уланского района
от "23" декабря 2020 года № 412
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Уланскому району
п/п№
Наименование организации
Количество воспитанников (человек)
Обьем
государственного
заказа на дошкольное
воспитания и
обучение на одного воспитанника
в месяц, тенге
Размер родитель
ской платы,
в месяц тенге
всего
в том числе
в том числе
с полным днем пребы-
вания
с неполным днем пребы-
вания
с полным днем пребыв
ания
с неполным днем пребы
вания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района"
100
100
0
38388
0
до 3–х лет 9000 от 3-х до 6 лет-9000
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айжұлдыз" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района"
200
200
0
38388
0
до 3–х лет 10500 от 3-х до 6 лет-10500
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района"
75
75
0
38388
0
до 3–х лет 8000 от 3-х до 6 лет-8000
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Колосок" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района""
25
25
0
38388
0
до 3–х лет 8500 от 3-х до 6 лет-8500
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Толағай"
50
50
0
38388
0
до 3–х лет 5000 от 3-х до 6 лет-5000
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Гульдариға"
30
30
0
38388
0
до 3–х лет 9000 от 3-х до 6 лет-9000
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Балбөбек"
75
75
0
38388
0
до 3–х лет 10000 от 3-х до 6 лет-