Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/8-VI "Сот шешімімен Шемонаиха ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 7204 болып тіркелді. . Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 6/7-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 03.08.2021 № 6/7-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 1-тармағына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/8-VI "Сот шешімімен Шемонаиха ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің қолданылуы 2021 жылдың 1 қаңтарына дейін тоқтатылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова

О приостановлении действия решения Шемонаихинского районного маслихата от 16 октября 2017 года № 17/8-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Шемонаихинского района
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2020 года № 53/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июня 2020 года № 7204. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2021 года № 6/7-VII
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.08.2021 № 6/7-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить до 1 января 2021 года действие решения Шемонаихинского районного маслихата от 16 октября 2017 года № 17/8-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Шемонаихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5270, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова