Битілеу, Базаршолан, Базартөбе, Жанама, Тайпақ, Шабдаржап, Томпақ, Қабыршақты, Ж.Молдағалиев, Қарауылтөбе, Есенсай, Ақсуат, Ақбұлақ, Чапаев, Жайық, Мерген, Мойылды ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 282 және Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-6 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 6726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақжайық ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес ауданы 10,2 гектар, периметрі 1066,6 метр Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі Битілеу ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес ауданы 123,8 гектар, периметрі 9476,04 метр Ақжайық ауданы Базаршолан ауылдық округі Базаршолан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес ауданы 84,5 гектар, периметрі 4392,87 метр Ақжайық ауданы Базартөбе ауылдық округі Базартөбе ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес ауданы 46,65 гектар, периметрі 2924,88 метр Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі Жанама ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес ауданы 461 гектар, периметрі 8721,7 метр Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі Тайпақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес ауданы 81,4 гектар, периметрі 3694,64 метр Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі Шабдаржап ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
7. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшасына сәйкес ауданы 37,6 гектар, периметрі 3511,01 метр Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі Томпақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
8. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес ауданы 90,3945 гектар, периметрі 6016,85 метр Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі Қабыршақты ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.

Об установлении границ (черты) сел Битилеу, Базаршолан, Базартюбе, Жанама, Тайпак, Шабдаржап, Томпак, Кабыршакты, Ж.Молдагалиева, Караултюбе, Есенсай, Аксуат, Акбулак, Чапаев, Жайык, Мерген, Мойылды
Совместное постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 282 и решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 56-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 6726
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Битилеу Акжолского сельского округа Акжаикского района площадью 10,2 гектаров, периметром 1066,6 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границу (черту) села Базаршолан Базаршоланского сельского округа Акжаикского района площадью 123,8 гектаров, периметром 9476,04 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границу (черту) села Базартюбе Базартюбинского сельского округа Акжаикского района площадью 84,5 гектаров, периметром 4392,87 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границу (черту) села Жанама Сарытогайского сельского округа Акжаикского района площадью 46,65 гектаров, периметром 2924,88 метров согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Установить границу (черту) села Тайпак Тайпакского сельского округа Акжаикского района площадью 461 гектаров, периметром 8721,7 метров согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Установить границу (черту) села Шабдаржап Тайпакского сельского округа Акжаикского района площадью 81,4 гектаров, периметром 3694,64 метров согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению.
7. Установить границу (черту) села Томпак Тайпакского сельского округа Акжаикского района площадью 37,6 гектаров, периметром 3511,01 метров согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению.
8. Установить границу (черту) села Кабыршакты Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района площадью 90,3945 гектаров, периметром 6016,85 метров согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению.

9. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9-қосымшасына сәйкес ауданы 237,29 гектар, периметрі 5272,35 метр Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округі Ж.Молдағалиев ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
10. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 10-қосымшасына сәйкес ауданы 208,11 гектар, периметрі 8119,81 метр Ақжайық ауданы Қарауылтөбе ауылдық округі Қарауылтөбе ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
11. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11-қосымшасына сәйкес ауданы 130,20 гектар, периметрі 5920,3 метр Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі Есенсай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
12. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 12-қосымшасына сәйкес ауданы 209,8767 гектар, периметрі 5965,76 метр Ақжайық ауданы Ақсуат ауылдық округі Ақсуат ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
13. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 13-қосымшасына сәйкес ауданы 77,3595 гектар, периметрі 4369,49 метр Ақжайық ауданы Ақсуат ауылдық округі Ақбұлақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
14. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 14-қосымшасына сәйкес ауданы 1359,5936 гектар, периметрі 20407,65 метр Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі Чапаев ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
15. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 15-қосымшасына сәйкес ауданы 238,0806 гектар, периметрі 7905,046 метр Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі Жайық ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
16. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 16-қосымшасына сәйкес ауданы 266,5069 гектар, периметрі 7144,17 метр Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі Мерген ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
17. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 17-қосымшасына сәйкес ауданы 145,5507 гектар, периметрі 5643,65 метр Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі Мойылды ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
18. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Р.Рахметуллин) осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
19. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А.Абугалиев) және Ақжайық аудандық мәслихатының хатшысына (С.Сиражев) жүктелсін.
20. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауданының әкімі К. Айтмухамбетов
Сессия төрағасы С. Дошанова
Ақжайық аудандық маслихат хатшысы С. Сиражев
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 1-қосымша
Ақжайық ауданының Ақжол ауылдық округінің Битілеу ауылының шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 2-қосымша
Ақжайық ауданының Базаршолан ауылдық округінің Базаршолан ауылының
шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 3-қосымша
Ақжайық ауданының Базартөбе ауылдық округінің Базартөбе ауылының шекарасы
(шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 4-қосымша
Ақжайық ауданының Сарытоғай ауылдық округінің Жанама ауылының шекарасы
(шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 5-қосымша
Ақжайық ауданының Тайпақ ауылдық округінің Тайпақ ауылының шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 6-қосымша
Ақжайық ауданының Тайпақ ауылдық округінің Шабдаржап ауылының шекарасы
(шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 7-қосымша
Ақжайық ауданының Тайпақ ауылдық округінің Томпақ ауылының шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 8-қосымша
Ақжайық ауданының Қабыршақты ауылдық округінің Қабыршақты ауылының
шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 9-қосымша
Ақжайық ауданының Құрайлысай ауылдық округінің Ж.Молдағалиев ауылының
шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 10-қосымша
Ақжайық ауданының Қарауылтөбе ауылдық округінің Қарауылтөбе ауылының
шекарасы (шегі)
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 11-қосымша
Ақжайық ауданының Есенсай ауылдық округінің Есенсай ауылының шекарасы
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 12-қосымша
Ақжайық ауданының Ақсуат ауылдық округінің Ақсуат ауылының шекарасы
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 13-қосымша
Ақжайық ауданының Ақсуат ауылдық округінің Ақбұлақ ауылының шекарасы
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 14-қосымша
Ақжайық ауданының Чапаев ауылдық округінің Чапаев ауылының шекарасы
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 15-қосымша
Ақжайық ауданының Чапаев ауылдық округінің Жайық ауылының шекарасы
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 16-қосымша
Ақжайық ауданының Мерген ауылдық округінің Мерген ауылының шекарасы
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 282 бірлескен қаулысына және
Ақжайық аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 56-6 шешіміне 17-қосымша
Ақжайық ауданының Мерген ауылдық округінің Мойылды ауылының шекарасы

9. Установить границу (черту) села Ж.Молдагалиева Курайлысайского сельского округа Акжаикского района площадью 237,29 гектаров, периметром 5272,35 метров согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению и решению.
10. Установить границу (черту) села Караултюбе Караултюбинского сельского округа Акжаикского района площадью 208,11 гектаров, периметром 8119,81 метров согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению и решению.
11. Установить границу (черту) села Есенсай Есенсайского сельского округа Акжаикского района площадью 130,20 гектаров, периметром 5920,3 метров согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению и решению.
12. Установить границу (черту) села Аксуат Аксуатского сельского округа Акжаикского района площадью 209,8767 гектаров, периметром 5966,76 метров согласно приложению 12 к настоящему совместному постановлению и решению.
13. Установить границу (черту) села Акбулак Аксуатского сельского округа Акжаикского района площадью 77,3595 гектаров, периметром 4369,49 метров согласно приложению 13 к настоящему совместному постановлению и решению.
14. Установить границу (черту) села Чапаев Чапаевского сельского округа Акжаикского района площадью 1359,5936 гектаров, периметром 20407,65 метров согласно приложению 14 к настоящему совместному постановлению и решению.
15. Установить границу (черту) села Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района площадью 238,0806 гектаров, периметром 7905,046 метров согласно приложению 15 к настоящему совместному постановлению и решению.
16. Установить границу (черту) села Мерген Мергеневского сельского округа Акжаикского района площадью 266,5069 гектаров, периметром 7144,17 метров согласно приложению 16 к настоящему совместному постановлению и решению.
17. Установить границу (черту) села Мойылды Мергеневского сельского округа Акжаикского района площадью 145,5507 гектаров, периметром 5643,65 метров согласно приложению 16 к настоящему совместному постановлению и решению.
18. Руководителю аппарата акима района (Р.Рахметуллин) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
19. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (А.Абугалиев) и секретаря Акжаикского районного маслихата (С.Сиражев).
20. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акжаикского района К. Айтмухамбетов
Председатель сессии С. Дошанова
Секретарь Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Битилеу Акжолского сельского округа Акжаикского района
Приложение 2 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Базаршолан Базаршоланского сельского округа
Акжаикскогорайона
Приложение 3 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Базартюбе Базартюбинского сельского округа Акжаикского
района
Приложение 4 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Жанама Сарытогайского сельского округа Акжаикского района
Приложение 5 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Тайпак Тайпакского сельского округа Акжаикского района
Приложение 6 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Шабдаржап Тайпакского сельского округа Акжаикского района
Приложение 7 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Томпак Тайпакского сельского округа Акжаикского района
Приложение 8 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Кабыршакты Кабыршактинского сельского округа Акжаикского
района
Приложение 9 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Ж.Молдагалиева Курайлысайского сельского округа
Акжаикского района
Приложение 10 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Карауылтюбе Карауылтюбинского сельского округа
Акжаикского района
Приложение 11 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Есенсай Есенсайского сельского округа Акжаикского района
Приложение 12 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Аксуат Аксуатского сельского округа Акжаикского района
Приложение 13 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Акбулак Аксуатского сельского округа Акжаикского района
Приложение 14 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Чапаев Чапаевского сельского округа Акжаикского района
Приложение 15 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района
Приложение 16 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Мерген Мергеневского сельского округа Акжаикского района
Приложение 17 к совместному
постановлению акимата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 282
и решению маслихата
Акжаикского района
от 24 декабря 2020 года № 56-6
Граница (черта) села Мойылды Мергеневского сельского округа Акжаикского района