Бәйтерек ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 478 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қазанда № 6412 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Бәйтерек ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Зеленов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 209 "Зеленов ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5141 тіркелген, 2018 жылы 20 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по району Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 октября 2020 года № 478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 октября 2020 года № 6412
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по району Бәйтерек согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района от 28 марта 2018 года № 209 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Зеленовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5141, опубликованное 20 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Бәйтерек ауданы әкімі аппаратының басшысының міндеттін атқарушы (Н.Конашев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Бисакаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов
Бәйтерек аудан әкімдігінің
2020 жылғы 5 қазандағы № 478
қаулысына қосымша
2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата –ана төлемақысының мөлшері
Р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырыс(теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін (көп емес)

3. Исполняющему обязанности руководителя аппарата акима района Бәйтерек (Н.Конашев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Бисакаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Токжанов
Приложение
к постановлению акимата
района Бәйтерек № 478
от 5 октября 2020 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
П/н
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
до 3-х лет (не более)