Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 6596 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 14 қазандағы № 1-28-508 ұсынысы негізінде, Макаров ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округінің Макаров ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бәйтерек ауданы, Макаров ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 29 маусымдағы №15 "Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі Макаров ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6288 тіркелген, 2020 жылы 2 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Макаров ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Е.Абилкакимов) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
әкім м.а. Е. Абилкакимов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение исполняющего обязанности акима Макаровского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 6596
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 14 октября 2020 года № 1-28-508, исполняющий обязанности акима Макаровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территории села Макарово Макаровского сельского округа района Бәйтерек.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Макаровского сельского округа района Бәйтерек от 29 июня 2020 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Макарово Макаровского сельского округа района Бәйтерек" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6288, опубликованное 2 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Главному специалисту аппарата акима Макаровского сельского округа (Абилкакимов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И.о. акима Макаровскго сельского округа Е. Абилкакимов