Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 46-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6150 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5915 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 171 803 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 050 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 076 578 мың теңге;
2) шығындар – 10 684 008 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 132 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 177 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 045 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 604 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 604 337 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 481 599 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 045 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169 783 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобалар жалпы сомасы 1 342 422 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменения и дополнения в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 46-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6150. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5915, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 171 803 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 050 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 076 578 тысяч тенге;
2) затраты – 10 684 008 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 132 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 139 177 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 045 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 604 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 604 337 тысяч тенге:
поступление займов – 1 481 599 тысяч тенге;
погашение займов – 47 045 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169 783 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены инфраструктурные проекты в рамках Дорожной карты занятости 2020 в общей сумме 1 342 422 тысячи тенге:

Казталов ауылының Амангелді, Г.Лукманов, Абай, Садықов, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, М.Әуезов, Құрманғазы көшелерін жалпы ұзындығымен 6,1 километр реконструкциялауға – 740 115 мың теңге;
Жалпақтал ауылының Нұрпейісов, Маметова, А.Құсайынов, Фурманов, Жалпақтал, Сламихин, Әнесов ауыл ішілік көшелерін жалпы ұзындығымен 4,1 километр реконструкциялауға – 558 385 мың теңге;
Казталов ауылы Х.Бөкеева көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 43 922 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Бекмулдин
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 10 сәуірдегі
№46-3 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№42-8 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

на реконструкцию улиц Амангельды, Г.Лукманова, Абая, Садыкова, Б.Момышұлы, С.Сейфуллина, М.Ауэзова, Курмангазы села Казталов общей протяженностью 6,1 километров – 740 115 тысяч тенге;
на реконструкцию внутрипоселковых улиц Нурпеисова, Маметова, А.Кусаинова, Фурманова, Жалпактал, Сламихина, Анесова села Жалпактал общей протяженностью 4,1 километров – 558 385 тысяч тенге;
на капитальный ремонт улицы Х.Букеевой в селе Казталов – 43 922 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Бекмулдин
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 10 апреля 2020 года №46-3
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №42-8
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

20 773
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 773
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
59 320
1
Ауыл шаруашылығы
5 199
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 199
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 199
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
19 085
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 085
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 085
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35 036
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 036
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
35 036
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 089
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 089
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 843
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 246
12
Көлiк және коммуникация
1 445 206
1
Автомобиль көлiгi
1 438 966
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

20 773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 773
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59 320
1
Сельское хозяйство
5 199
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 199
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0
6
Земельные отношения
19 085
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 085
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 085
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 036
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 036
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
35 036
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 089
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 089
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20 843
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 246
12
Транспорт и коммуникации
1 445 206
1
Автомобильный транспорт
1 438 966
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)